WORKS                BIO             DATES           CONTACT 
Mark
C.V

Education

2014     MA Fine Arts, Mixed Media, Sint-Lucas (LUCA), Gent
2013     BA in Mixed Media (schakeljaar), Sint-Lucas (LUCA), Gent
2012     Filosofie, Universiteit Gent
2011     BA in Fine Arts, HKU, Utrecht
2010     BA in Design and Education, HKU, Utrecht

Anne van de Star
Audio-installations / Composer / Electronic muscian / Artist

Releases:           Fenniks (2020), Montage Label, Trammel (2019), Gazer tapes, Language of gold (2016), Synth Babe.

Residenscy:      PAF (2020), Bozar (2017), Theater Zuidpool (2014), W139, Amsterdam (2014)

Live Perfomances:
//Alba Nova, Alden Biesen (2019), Oersoep, Ilot Massacré (2019) // URB, het entrepot, (2019) // La vallee, SCRPR Montage (2019) // ETCETRA VI, S.M.A.K, Gent (2018) // Kauwgurk, Contrair (2018) // DRRRIP radio, Antwerp (2017) // Het Debuut, leave us at Dawn, De studio, Antwerpen (2017) // ‘Boomtown’, Handelsbeurs, Gent (2017)  // Label night Montage Gast, Antwerpen (2017) // Erdész Micha Eden, Tique gallery (2016) //  Bang!’ Festival, Bozar (2015), // Tique gallery (2018) // Festival aan de maas, Rotterdam, (2014) // W139, amsterdam (2014)  

  Expo: Die andere esthetica, De ruimte, Gent (2015) // Behind, Fomu, Antwerpen (2014) // Liberty inviting artist to take part, W139, Amsterdam (2014) The library of babel, Leerling-Meester expositie. Coach: Paul Devens, Kunstpodium-T, Tilburg (2014)


MONOMONO
Bandmember: compositie – geïmproviseerd elektronica met sound designer en violiste Hester Bolle.

Releases: Ghosting (2020) uitgebracht door C12 (Brussel), Message party (Juni, 2020), Another Line (2019) , samenwerking met Brecht Plasschaert (Yurt), Observant Hoke, debuut EP, (2018), Nico ft Dijf Sanders (2018), Jouska (2017).

Residenescy:Studio in Kopenhagen (2019), Ikincikat in Istanbul (2018), Bleek in St-Niklaas (2016)

Live performances:

2020
// We are open, Trix (2020) // Uncloud, Ekko, Utrecht (2020) //

2019
// BOS! Festival, Wevelgem (2019) // Zomer stroom, onderstroom (2019) // Support Alice Glass, AB (2019) // Charlie talks, De Buren (2019) // Finale erotische schrijfwedstrijd,   // Afsnis, Gent (2019) // Support How to dress well, Trix (2019), 4 A-D, Diksmuide (2019) // De nacht van Permeke, Antwerpen (2019)

2018
// Indietronic Fest #3, Lede (2018) // Overlast, Girlpower, Studio (2018), Projector, Haar (2018) // Borgerwood festival, Antwerpen (2018) // Geruis, CIAP, Hasselt (2018), Sabbatine, De Singel, Antwerpen (2018) // Klikende kroegen, Brugge (2018) // Yart, Gent (2018) // Zaradi Tebe festival, gent (2018) // Café Blond, Gent (2018), Naft, Permeke, Antwerpen (2018) //

2017
// Leave us at dawn, contrair Antwerpen (2017) // Clair Obscure, Charlatan, Gent (2017), GAST, Antwerpen (2017)


Collectief publiek geluid

Active member– creation of projects and performer.  
Residenties                  Musica (Neerpelt)in 2017, 2018 en 2019


Live performances       Verklanking van een bibliotheek, Week van de klank, De Munt (2019) ‘Forest Studies’ Nocturne , Musica, (2018), Church Square 1: Galm, Westerlo

Installaties: Greenhouse Converstations (eind augustus), Gemeenschapstuin Sankt Vith (2020) in samenwerking met Patchwork VZW, Meakusma Festival en Atelier Scheldeman (Willem Coenen).


Past projects 
·       ‘How to throw yourself at the ground and miss’, samenwerking met David Helbich, Wave Field Synthesis, premiere Alba Nova (2019)

·      ‘Waves of Memories’, samenwerking met Eda Er (elktro-akoestische, hedendaagse componiste), klank installatie/ live interactie, Mamut Art Project, Istanbul (2018)

·      Inne Eysermans, Audio visuele performance, geperformt tijdens het film festival gent, Vooruit en LABO 58. Creatie residency in Trix, Antwerpen (2016).  

·      ‘EVSP’ (Electro Visual Sound Project) samenwerking met Patrick Gunawan Harton en Anton Pyvovarov in prémiere gegaan in de Beurschouwburg (2015). Creatie tijdens de Masterclass Champ D’Action labO#4, Singel, Antwerpen.

·      ‘Copycat’, NONO C., sounddesing en live electronics voor het dansstuk, in premiere gegaan in CC Mechelen en gespeeld op Theater aan Zee. 

·      ‘Vorst/Nobakov’, muzikaal en visueel project, samenwerking met Wout Gooris en Stéphanie Deheyder? Gespeeld in de Studio in Antwerpen en Utopia Thomas Moore Instituut (2015).

·      ‘Eiland’, live klank performance in samenwerking met Alex Schuurbiers. Creatie en uitvoering in Theater zuidpool, Antwerpen.

·      ‘Transit Redux’ samenwerking met Dorien de Clippel en Alex Schuurbiers, Fringe festival Antwerpen, Theater het Appeltje.

·      ‘Transit’, Dorien de Clippel en Alex Schuurbiers. Theaterstuk, coach: David Helbich, in premiere gegaan in Campo (2014)

·      A&A samenwerking met Arjen Verswijvelt. Performances en audovisueel werk getoond in: W139, Tumult en Netwerk Aalst.

·      Transformater, Festival van de metamorfosen, Zwevegem (2013)


Art Education (selection)

Leerkracht basisschool De Kleine Wereld, sinds 2017.

Docent beeldende kunst, De Academie, Mol (2019)

Workshop, Kunst in zicht , Bouwstif XL, kinderkunstfabriek, Genk. (2018)

Leerkacht muzische vorming, Academie Schoten, (2015)

Workshop, Dadaïsme (klank en stem), Destelheid